RGB_sobreCLAR (1)
MicrosoftTeams-image (15)

20 let tvoříme nové způsoby výuky

Vášeň, zvědavost a touha učit se jsou klíčové kroky pro splnění snu. Je možné vytvořit anglickou školu jako prostředek, jak porozumět světu a ovlivnit ho? Odpověď zní ano.

Dobrodružství začalo už v roce 2003

Od doby, kdy Natàlia přišla s jedinečnou metodou, kterou v současnosti učí více než 170 000 studentů po celém světě, uplynulo 20 let. Naše cesta byla plná jedinečných zážitků. Chcete se na podívat? Poznejte náš příběh.

Příběh plný hodnot

Čas plyne, ale to podstatné se v Kids&Us nemění. Již 20 let usilovně pracujeme na udržení kvality metody pro smysluplnou výuku anglického jazyka. To by nebylo možné, nebýt týmu odvážných, inovativních a nadšených lidí, kteří reprezentují naši značku a naše hodnoty.

20 let vytváříme nové způsoby učení se

Výroční konference Kids&Us je naší nejočekávanější událostí roku, ale letos to bylo mnohem víc než jen konference. Zakladatelé, franšízanti, ředitelé škol, akademičtí koordinátoři a zaměstnanci centrály Kids&Us se sešli, aby se společně vydali na cestu plnou nových příležitostí a výzev. 

Nová značka, stejná podstata

Oslava výročí je skvělou příležitosti ke změně stylu. Nejenže obnovujeme naši image, ale zároveň vytváříme nový svět, který se jen těžko popisuje slovy. Zde je nová tvář Kids&Us!

Budoucnost je v našich rukou 

Posledních 20 let jsme věnovali inovaci a vytváření lepší budoucnosti. Budeme v tom pokračovat nadále. Připojíte se na naši cestu?